Pojďme spolupracovat

Dlouho jsme přemýšleli, jak bychom vám mohli v této bláznivé situaci alespoň trochu pomoc.

Možnost výměnného obchodu se nám jeví nejen jako dobrý nápad, ale i jako účinné řešení pro mnohé z vás.

Jak takový barter může vypadat?

  • Potřebujete pro svůj fotbalový tým kšiltovky s výšivkou loga týmu. Do poptávkového formuláře vypíšete všechny potřebné informace o požadovaných kšiltovkách a v poznámce uvedete vámi nabízený servis, například výrobu vizitek.
  • Každou nabídku budeme řešit individuálně.
  • Do druhého dne vám zpracujeme cenovou nabídku, kterou odešleme na váš uvedený email zároveň s reakcí na barter, která bude pozitivní.
  • Následně bude na vás nám vaši nabídku přiblížit ( počet, materiál, barva tisku atd.).
  • Poslední krokem je vzájemné odsouhlasení a barter je na světě.

Další příspěvky

Právě vyšíváme

TRAVELKING Pánové z cestovní kanceláře Travelking mají styl a my jsme jim v tom rádi pomohli. Poprvé se tito „travelkingové“ ozvali se skromným požadavkem

Číst více »

Pojďme spolupracovat

Dlouho jsme přemýšleli, jak bychom vám mohli v této bláznivé situaci alespoň trochu pomoc. Možnost výměnného obchodu se nám jeví nejen jako dobrý nápad,

Číst více »

Historie studia

Rozhodli jsme se založit tento blog, abychom vás mohli průběžně informovat o tom, co právě tvoříme, vyrábíme, vyšíváme, tiskneme, jaké používáme materiály, pomůcky, nástroje a jaké novinky připravujeme.

Číst více »

Vaše poptávka

Pro vypracování nezávazné cenové nabídky prosíme vyplňte následující formulář:

Jak vyplnit poptávku

Výšivka

Váš obrázek či logo musí projít tak zvanou digitálním naprogramováním, což je manuální převod souboru ve vyšívacím programu do potřebného formátu.

Poplatek za toto naprogramování se odvíjí od složitosti loga (150 – 1500Kč). Účtován však bude jednorázově tzn. při další objednávce ho již platit nebudete.

Ne všechny obrázky je možné vyšít.

Například fotografie jsou velmi detailní a není je možné vyšít, tak jak jsou. Je nutné je předem upravit v nějakém foto-programu do kresby. Vyvarujte se i malým textům či velmi detailním logům, vyšivka by mohla být nečitelná.

Tisk

Váš obrázek či logo zasílejte ve vektorovém formátu nebo v nejvyšší možné kvalitě.

Nebojte, vše společně doladíme po zaslání potřebných podkladů :-)