Historie studia

Rozhodli jsme se založit tento blog, abychom vás mohli průběžně informovat o tom, co právě tvoříme, vyrábíme, vyšíváme, tiskneme, jaké používáme materiály, pomůcky, nástroje a jaké novinky připravujeme.

Rádi bychom se vám, tímto způsobem „na dálku“, přiblížili 🙂

Máme pocit, že vám dlužíme podrobnější vysvětlení o vzniku studia (doporučujeme přečíst nejprve story ZDE), jelikož s mnohými z vás se už známe. Naše studio rostlo a roste s každým rokem, stejně tak i my. Na začátku podnikání jsme měli samozřejmně nějaké své představy, očekávání i spoustu iluzí. Pravděpodobně jako každý. V průběhu jsme však pochopili, že realita je úplně někde jinde. Doběhli jsme až sem do roku 2020, na který budeme určiě všichni dlouho vzpomínat. Tento rok je super obtížný, plný zvratů a neobvyklých překážek.

Ukázalo se, že náš dosavadní název Prague Pirates (dále jen PP) je pro mnohé ohromně zavádějící. I přesto, že s politikou nemáme vůbec nic společného lidská upjatost a předsudky začali mít v této době vliv na naše podnikání. My se pod tímto názvem snažili vybudovat modní značku s převážně pirátskou tématikou. Soustředili jsme se hlavně na Prahu, kde jsme bydleli, podnikali i prodávali, proto Prague Pirates.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PP rozdělit a vytvořili tak toto studio, ve kterém budeme tvořit, vyšívat a tisknout zejména na vaše přání, na zakázku. Jaký osud čeká na PP prozatím nevíme. Každopádně skladové zásoby pod touto značkou jsou nemalé. Několik krabic triček, mikin, kšiltovek, čepic a výšivek stále čeká na své zákazníky. Pomalu pracujeme i na eshopu PP, kde bychom rádi doprodali zmíněné zásoby a možná od nového roku to rozjeli trochu jinak. Nyní je možné objednávat PP na portálu ETSY www.etsy.com/shop/PraguePirates nebo přes Facebookové stránky www.facebook.com/praguepirates.

Mějte hezký den!

Další příspěvky

Právě vyšíváme

TRAVELKING Pánové z cestovní kanceláře Travelking mají styl a my jsme jim v tom rádi pomohli. Poprvé se tito „travelkingové“ ozvali se skromným požadavkem

Číst více »

Pojďme spolupracovat

Dlouho jsme přemýšleli, jak bychom vám mohli v této bláznivé situaci alespoň trochu pomoc. Možnost výměnného obchodu se nám jeví nejen jako dobrý nápad,

Číst více »

Historie studia

Rozhodli jsme se založit tento blog, abychom vás mohli průběžně informovat o tom, co právě tvoříme, vyrábíme, vyšíváme, tiskneme, jaké používáme materiály, pomůcky, nástroje a jaké novinky připravujeme.

Číst více »

Vaše poptávka

Pro vypracování nezávazné cenové nabídky prosíme vyplňte následující formulář:

Jak vyplnit poptávku

Výšivka

Váš obrázek či logo musí projít tak zvanou digitálním naprogramováním, což je manuální převod souboru ve vyšívacím programu do potřebného formátu.

Poplatek za toto naprogramování se odvíjí od složitosti loga (150 – 1500Kč). Účtován však bude jednorázově tzn. při další objednávce ho již platit nebudete.

Ne všechny obrázky je možné vyšít.

Například fotografie jsou velmi detailní a není je možné vyšít, tak jak jsou. Je nutné je předem upravit v nějakém foto-programu do kresby. Vyvarujte se i malým textům či velmi detailním logům, vyšivka by mohla být nečitelná.

Tisk

Váš obrázek či logo zasílejte ve vektorovém formátu nebo v nejvyšší možné kvalitě.

Nebojte, vše společně doladíme po zaslání potřebných podkladů :-)