Naše práce

Podívejte se na naši nejnovější práci. Na kvalitu jsme skutečně pyšní.

Durkheim Hockey Club

Tento hokejový tým potřeboval trochu scelit svá družstva, trenér měl super nápad a objednal si u nás několik desítek stylových kšiltovek a následně i roušky.

Zobrazit více »

AMO Skateboards

Pro tuto začínající společnost, která se zaměřuje na budování komunity skateboardistů jsme vyšívali, trička, kšiltovky, čepice, nášivky.

Zobrazit více »

Travelking

Cestovní kancelář, která specializuje se na radost svých zákazníků. Na začátku letošní pandemie potřebovali pro svůj tým královské roušky.

Zobrazit více »

Salon IWA

Karlínské kaděřnictví s 20ti letou tradicí. Na začátku roku se do jejich týmu přidal i majitel Dimi jako specialista na pánské střihy. Pro jejich zákazníky jsme vyšili tašky s logem a pro tým trička.

Zobrazit více »

BAD JEFF’S BARBEQUE

Jeffrey „BadJeff“ otevřel toto BBQ v americkém stylu v roce 2014 na Americké ulici v Praze Vinohradech. Svým zákazníkům nabízí kvalitní kulinářský zážitek, super servis, příjemnou atmosféru a také kšiltovky s jeho unikátním logem.

Zobrazit více »

AKYM

Talent labelu a roku 2020 pochází z pražských Modřan. Své pocity, názory a zážitky vyjadřuje zkrze svoji hudbu, kterou si sám píše. O tom,

Zobrazit více »

MÖÖÖF

http://www.captain-mittelstrahl.de/ Tito velmi nevšední kapitání ze sousedního Německa posílají s každou objednávkou roušku s vyšitým výkřikem „möööf“. Mám zájem o podobné řešení

Zobrazit více »

Pirates

http://www.etsy.com/shop/PraguePirates Stylová módní značka s ležérním oblečením. Nabídku mají rozsáhlou a originální, přednost dávají kvalitě a organickým produktům. Mám zájem o podobné řešení

Zobrazit více »

Lufthansa

www.lufthansa.com Kdo by neznal nebo alepsoň neslyšel o této letecké společnosti, která přepravuje cestující témeř kamkoliv.  Pro posádky pilota Michaela vyrábíme roušky s logem.

Zobrazit více »

Vaše poptávka

Pro vypracování nezávazné cenové nabídky prosíme vyplňte následující formulář:

Jak vyplnit poptávku

Výšivka

Váš obrázek či logo musí projít tak zvanou digitálním naprogramováním, což je manuální převod souboru ve vyšívacím programu do potřebného formátu.

Poplatek za toto naprogramování se odvíjí od složitosti loga (150 – 1500Kč). Účtován však bude jednorázově tzn. při další objednávce ho již platit nebudete.

Ne všechny obrázky je možné vyšít.

Například fotografie jsou velmi detailní a není je možné vyšít, tak jak jsou. Je nutné je předem upravit v nějakém foto-programu do kresby. Vyvarujte se i malým textům či velmi detailním logům, vyšivka by mohla být nečitelná.

Tisk

Váš obrázek či logo zasílejte ve vektorovém formátu nebo v nejvyšší možné kvalitě.

Nebojte, vše společně doladíme po zaslání potřebných podkladů :-)