Naše práce

Podívejte se na naši nejnovější práci. Na kvalitu jsme skutečně pyšní.

Durkheim Hockey Club

Tento hokejový tým potřeboval trochu scelit svá družstva, trenér měl super nápad a objednal si u nás několik desítek stylových kšiltovek a následně i roušky.

Zobrazit více »

AMO Skateboards

Pro tuto začínající společnost, která se zaměřuje na budování komunity skateboardistů jsme vyšívali, trička, kšiltovky, čepice, nášivky.

Zobrazit více »

Travelking

Cestovní kancelář, která specializuje se na radost svých zákazníků. Na začátku letošní pandemie potřebovali pro svůj tým královské roušky.

Zobrazit více »

Salon IWA

Karlínské kaděřnictví s 20ti letou tradicí. Na začátku roku se do jejich týmu přidal i majitel Dimi jako specialista na pánské střihy. Pro jejich zákazníky jsme vyšili tašky s logem a pro tým trička.

Zobrazit více »

BAD JEFF’S BARBEQUE

Jeffrey „BadJeff“ otevřel toto BBQ v americkém stylu v roce 2014 na Americké ulici v Praze Vinohradech. Svým zákazníkům nabízí kvalitní kulinářský zážitek, super servis, příjemnou atmosféru a také kšiltovky s jeho unikátním logem.

Zobrazit více »

AKYM

Talent labelu a roku 2020 pochází z pražských Modřan. Své pocity, názory a zážitky vyjadřuje zkrze svoji hudbu, kterou si sám píše. O tom,

Zobrazit více »

MÖÖÖF

http://www.captain-mittelstrahl.de/ Tito velmi nevšední kapitání ze sousedního Německa posílají s každou objednávkou roušku s vyšitým výkřikem „möööf“. Mám zájem o podobné řešení

Zobrazit více »

Pirates

http://www.etsy.com/shop/PraguePirates Stylová módní značka s ležérním oblečením. Nabídku mají rozsáhlou a originální, přednost dávají kvalitě a organickým produktům. Mám zájem o podobné řešení

Zobrazit více »

Lufthansa

www.lufthansa.com Kdo by neznal nebo alepsoň neslyšel o této letecké společnosti, která přepravuje cestující témeř kamkoliv.  Pro posádky pilota Michaela vyrábíme roušky s logem.

Zobrazit více »